Ацетилцистеин Ромфарм
Acetylcysteine Rompharm
600 mg · таблетка ефервесцентна
- Отпуска се без рецепта
- Дишане, дихателни пътища, алергии и кашлица
- Активно вещество
- Acetylcysteine
- Производител
- S.C. Rompharm Company S.R.L.,,
- Източник
- Официална листовка
Цитирано от официалния източник. Все още не е прегледано от Mediclarum — листовката в опаковката е меродавна.
За какво се използва
Mediclarum все още не е прочел официалната листовка на този продукт. Точните показания и дозировка са в листовката в опаковката. Отворете официалната листовка
Същото активно вещество, концентрация и форма в други държави
Съпоставени само по активно вещество, концентрация и вид лекарствена форма. Това не означава, че продуктите са еквивалентни или взаимозаменяеми: помощните вещества, освобождаването и одобрените показания може да се различават — попитайте фармацевт преди замяна.
Лекарствен паспорт: една страница за печат, която да покажете на фармацевт в чужбина
САЩНяма точно съвпадение за тази концентрация и форма
Испания26 съвпадащи продукта
- FLUIMUCIL FORTE 600 mg · comprimido efervescenteБез рецепта4 производители
- FLUMILEXA 600 mg · comprimido efervescente2 производители
- ACETILCISTEINA ABEX 600 MG · comprimido efervescenteБез рецепта
- ACETILCISTEINA ARISTO 600 mg · comprimido efervescenteБез рецепта
- ACETILCISTEINA GENKERN 600 mg · comprimido efervescenteБез рецепта
- ACETILCISTEINA KERN PHARMA 600 mg · comprimido efervescenteБез рецепта
- ACETILCISTEINA MABO 600 mg acetilcisteina · comprimido efervescenteБез рецепта
- ACETILCISTEINA SANDOZ CARE 600 mg acetilcisteina · comprimido efervescenteБез рецепта
КанадаНяма точно съвпадение за тази концентрация и форма
Нидерландия27 съвпадащи продукта
- Acetylcysteïne Alpex 600 mg 600 mg · bruistablet2 производители
- Acetylcysteïne hoesttabletten bruis Sanias 600 mg 600 mg · bruistablet2 производители
- Acetylcysteine bruis Teva 600 mg 600 mg · bruistabletБез рецепта
- Acetylcysteine Linn 600 mg 600 mg · bruistabletБез рецепта
- Acetylcysteïne SAM 600 mg 600 mg · bruistabletБез рецепта
- Acetylcysteïne Auro 600 mg 600 mg · bruistablet
- Acetylcysteïne Birchwood 600 mg 600 mg · bruistablet
- Acetylcysteïne RXT 600 mg extra sterk hoesttabletten 600 mg · bruistablet
ШвейцарияНяма точно съвпадение за тази концентрация и форма
Подробности
| Производител | S.C. Rompharm Company S.R.L.,, · Румъния |
|---|---|
| Активно вещество | Acetylcysteine |
| Група | Дишане, дихателни пътища, алергии и кашлица |
| Концентрация | 600 mg |
| Лекарствена форма | таблетка ефервесцентна |
| Опаковки | 12 |
| Класификация | R05CB01 · Дишане, дихателни пътища, алергии и кашлица |
| Наименование в регистъра | Ацетилцистеин Ромфарм 600 mg ефервесцентни таблетки |
| Рег. № | 20230053 |
Източник: Регистър на ИАЛ · 2026-08-01 · не е прегледано от лекар
Източник: Изпълнителна агенция по лекарствата (ИАЛ). Условията на издателя не разрешават възпроизвеждане, затова текстът е съкратен и има връзка към оригинала. Условията на издателя.
Съобщете за невярна или остаряла информация на тази страница
Същото активно вещество
Съдържат същото вещество. Това не значи, че едното замества другото — попитайте фармацевт.