FENODEX 25 mg
Същото активно вещество, концентрация и форма според регистъра на лекарствения регулатор във всяка държава. За да го покажете на фармацевт в чужбина.
- Активно вещество / Active substance
- Dexketoprofen
- Концентрация / Strength
- 25 mg
- Лекарствена форма / Form
- филмирани таблетки
- ATC код / ATC code
- M01AE17
- Регистриран в / Registered in
- България · Medochemie Ltd.,,,
- Рецепта / Prescription
- Без рецепта
- Рег. №
- 20220016
Източник: Bulgarian Drug Agency register · 2026-08-01
Това не е рецепта. Не означава, че продуктите са взаимозаменяеми. / Not a prescription. Not a statement that these products are interchangeable. Продуктите са съпоставени само по активно вещество, концентрация и вид лекарствена форма. Помощните вещества, освобождаването, одобрените показания и дозата на опаковката може да се различават. Дали един продукт може да замени друг, решава фармацевт или лекар.
Регистрирани в други държави / Listed in other countries
Испания 40 съвпадащи продукта
| Име на опаковката / Name on the box | Концентрация и форма / Strength and form | Рецепта / Prescription | Притежател / Holder | Официален запис / Official record |
|---|---|---|---|---|
| ADOLDEX | 25 mg · comprimido recubierto con película | Без рецепта | Neuraxpharm Spain S.L. | 77979 |
| DEKENDOL | 25 mg · comprimido recubierto con película | Без рецепта | Tad Pharma Gmbh | 85479 |
| DEXDOLESS | 25 mg · comprimido recubierto con película | Без рецепта | Apotheke Laboratorios S.L. | 77595 |
| DEXIGEN | 25 mg · comprimido recubierto con película | Без рецепта | Tecnimede España Industria Farmaceutica S.A. | 89429 |
| DEXKETOPROFENO ADAIR | 25 mg · comprimido recubierto con película | Без рецепта | Galenicum Health S.L.U. | 91162 |
| DEXKETOPROFENO ALTERPHARMA | 25 mg · comprimido recubierto con película | Без рецепта | Laboratorios Alter S.A. | 91027 |
34 други имена не са показани. Източник: CIMA — Centro de Información online de Medicamentos (Agencia Española de Medicamentos y Productos Sanitarios (AEMPS)) · 2026-09-30 · Fuente: Agencia Española de Medicamentos y Productos Sanitarios (AEMPS), CIMA.
Нидерландия 1 съвпадащи продукта
| Име на опаковката / Name on the box | Концентрация и форма / Strength and form | Рецепта / Prescription | Притежател / Holder | Официален запис / Official record |
|---|---|---|---|---|
| Stadium 25 mg | 25 mg · filmomhulde tablet | Само по лекарско предписание | Menarini International Operations Luxembourg S.A. | 22082 |
Източник: Geneesmiddeleninformatiebank (College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG-MEB)) · 2026-09-30 · Bron: College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG). De Rijksoverheid is het niet automatisch eens met de inhoud van deze site.
Същото активно вещество, но без съвпадение по концентрация и форма
- Швейцария: 2 продукта · Всички концентрации и форми