ФЕРВЕКС рапид
FERVEX rapid
500 mg · таблетка ефервесцентна
- Отпуска се без рецепта
- Болка, сън, настроение, епилепсия и мозък
- Активно вещество
- Paracetamol
- Производител
- UPSA SAS
- Източник
- Официална листовка
Цитирано от официалния източник. Все още не е прегледано от Mediclarum — листовката в опаковката е меродавна.
За какво се използва
Mediclarum все още не е прочел официалната листовка на този продукт. Точните показания и дозировка са в листовката в опаковката. Отворете официалната листовка
Същото активно вещество, концентрация и форма в други държави
Съпоставени само по активно вещество, концентрация и вид лекарствена форма. Това не означава, че продуктите са еквивалентни или взаимозаменяеми: помощните вещества, освобождаването и одобрените показания може да се различават — попитайте фармацевт преди замяна.
Лекарствен паспорт: една страница за печат, която да покажете на фармацевт в чужбина
САЩ286 съвпадащи продукта
- Acetaminophen 500 mg · TabletБез рецепта65 производители
- Pain Relief 500 mg · TabletБез рецепта19 производители
- Pain Relief Extra Strength 500 mg · Tablet, Film CoatedБез рецепта19 производители
- Acetaminophen Extra Strength 500 mg · TabletБез рецепта18 производители
- Pain Reliever 500 mg · TabletБез рецепта14 производители
- Extra Strength Acetaminophen 500 mg · TabletБез рецепта11 производители
- Tylenol Extra Strength 500 mg · Tablet, Film CoatedБез рецепта10 производители
- Pain Reliever Extra Strength 500 mg · Tablet, Film CoatedБез рецепта9 производители
Испания42 съвпадащи продукта
- CALTHEK 500 mg · comprimidoБез рецепта2 производители
- TERMALGIN 500 mg paracetamol · comprimidoБез рецепта2 производители
- ALVITAMOL 500 mg · comprimidoБез рецепта
- ANTIDOL 500 mg paracetamol · comprimido recubiertoБез рецепта
- APIRETAL 500 MG · comprimido bucodispersableБез рецепта
- CUPANOL ADULTOS 500 MG · comprimidoБез рецепта
- DIFENATIL 500 mg · comprimidoБез рецепта
- DOLOSTOP 500 mg · comprimidoБез рецепта
Канада51 съвпадащи продукта
- ACETAMINOPHEN 500 mg · tabletБез рецепта8 производители
- ACETAMINOPHEN CAPLETS 500 mg · tabletБез рецепта3 производители
- ACETAMINOPHEN TABLETS USP 500 mg · tabletБез рецепта3 производители
- ACETAMINOPHEN EXTRA STRENGTH 500 mg · tabletБез рецепта2 производители
- EXTRA STRENGTH ACETAMINOPHEN 500 mg · tabletБез рецепта2 производители
- EXTRA STRENGTH ACETAMINOPHEN TABLETS 500 mg · tabletБез рецепта2 производители
- JAMP ACETAMINOPHEN 500 mg · tabletБез рецепта2 производители
- ACETAMINOPHEN CAPLETS EXTRA STRENGTH 500 mg · tabletБез рецепта
Нидерландия80 съвпадащи продукта
- Paracetamol PharmaMatch 500 mg ovaal 500 mg · tablet5 производители
- Paracetamol PharmaMatch 500 mg 500 mg · tablet3 производители
- Paracetamol Triangle Pharma 500 mg 500 mg · tablet3 производители
- Albert Heijn Paracetamol 500 mg 500 mg · tablet2 производители
- Albert Heijn Paracetamol 500 mg filmomhulde tabletten 500 mg · filmomhulde tablet2 производители
- Curalyn Paracetamol 500 mg filmomhulde tabletten 500 mg · filmomhulde tablet2 производители
- Etos Paracetamol 500 mg 500 mg · tablet2 производители
- Etos Paracetamol 500 mg filmomhulde tabletten 500 mg · filmomhulde tablet2 производители
ШвейцарияНяма точно съвпадение за тази концентрация и форма
Подробности
| Производител | UPSA SAS · Франция |
|---|---|
| Активно вещество | Paracetamol |
| Група | Болка, сън, настроение, епилепсия и мозък |
| Концентрация | 500 mg |
| Лекарствена форма | таблетка ефервесцентна |
| Опаковки | 16 |
| Класификация | N02BE01 · Болка, сън, настроение, епилепсия и мозък |
| Наименование в регистъра | ФЕРВЕКС рапид 500 mg ефервесцентни таблетки |
| Рег. № | 20011019 |
Източник: Регистър на ИАЛ · 2026-08-01 · не е прегледано от лекар
Източник: Изпълнителна агенция по лекарствата (ИАЛ). Условията на издателя не разрешават възпроизвеждане, затова текстът е съкратен и има връзка към оригинала. Условията на издателя.
Съобщете за невярна или остаряла информация на тази страница
Същото активно вещество
Съдържат същото вещество. Това не значи, че едното замества другото — попитайте фармацевт.