Всичко за лекарството

Гавискон Двойно Действие Ликвид Сашета горски плодове

Gaviscon Double Action Liquid Sachets mixed berries

500 mg /213 mg/325 mg · суспензия перорална

  • Отпуска се без рецепта
  • Храносмилане, стомах, диабет и хранене
Производител
Reckitt Benckiser (Romania) S.R.L.

Цитирано от официалния източник. Все още не е прегледано от Mediclarum — листовката в опаковката е меродавна.

За какво се използва

Група лекарстваХраносмилане, стомах, диабет и храненеA02BX13

Mediclarum все още не е прочел официалната листовка на този продукт. Точните показания и дозировка са в листовката в опаковката. Отворете официалната листовка

Същото активно вещество, концентрация и форма в други държави

Съпоставени само по активно вещество, концентрация и вид лекарствена форма. Това не означава, че продуктите са еквивалентни или взаимозаменяеми: помощните вещества, освобождаването и одобрените показания може да се различават — попитайте фармацевт преди замяна.

Лекарствен паспорт: една страница за печат, която да покажете на фармацевт в чужбина

НидерландияНяма точно съвпадение за тази концентрация и форма

Подробности

ПроизводителReckitt Benckiser (Romania) S.R.L. · Румъния
Активно веществоOther drugs for peptic ulcer and gastro-oesophageal reflux disease (GORD)
ГрупаХраносмилане, стомах, диабет и хранене
Концентрация500 mg /213 mg/325 mg
Лекарствена формасуспензия перорална
Опаковки4 · 5 · 6 · 8 · 10 · 12 · 16 · 24 · 48
КласификацияA02BX13 · Храносмилане, стомах, диабет и хранене
Наименование в регистъраГавискон Двойно Действие Ликвид Сашета горски плодове 500 mg/213 mg/325 mg перорална суспензия в саше
Рег. №20240233

Източник: Регистър на ИАЛ · 2026-08-01 · не е прегледано от лекар

Източник: Изпълнителна агенция по лекарствата (ИАЛ). Условията на издателя не разрешават възпроизвеждане, затова текстът е съкратен и има връзка към оригинала. Условията на издателя.

Същото активно вещество

Съдържат същото вещество. Това не значи, че едното замества другото — попитайте фармацевт.

Gastrobene Double Action500 mg/325 mg/213 mg/10 mlБез рецептасуспензия пероралнаОпаковки от 1 ДАНСОН-БГ ООД · Other drugs for peptic ulcer and gastro-oesophageal reflux disease (GORD) · A02BXGaviscon Cool Mint Liquid500 mg /10 ml + 267 mg /10 ml + 160 mg/10 mlБез рецептасуспензия пероралнаОпаковки от 1 Reckitt Benckiser (Romania) S.R.L. · Other drugs for peptic ulcer and gastro-oesophageal reflux disease (GORD) · A02BXGaviscon Double Action Liquid mixed berries500 mg /213 mg/325 mgБез рецептасуспензия пероралнаОпаковки от 1 Reckitt Benckiser (Romania) S.R.L. · Other drugs for peptic ulcer and gastro-oesophageal reflux disease (GORD) · A02BX13Gaviscon Double Action Liquid Peppermint500 mg /213 mg/325 mgБез рецептасуспензия пероралнаОпаковки от 1 Reckitt Benckiser (Romania) S.R.L. · Other drugs for peptic ulcer and gastro-oesophageal reflux disease (GORD) · A02BX13Gaviscon Double Action Liquid Sachets Peppermint500 mg /213 mg/325 mgБез рецептасуспензия пероралнаОпаковки от 4, 5, 6 … 48 Reckitt Benckiser (Romania) S.R.L. · Other drugs for peptic ulcer and gastro-oesophageal reflux disease (GORD) · A02BX13Gaviscon Double Action mixed berries250 mg /106,50 mg /187,50 mgБез рецептатаблетки за дъвченеОпаковки от 4, 6, 8 … 112 Reckitt Benckiser (Romania) S.R.L. · Other drugs for peptic ulcer and gastro-oesophageal reflux disease (GORD) · A02BX13