Всичко за лекарството
Парабол Комплекс
Parabol Complex
200 mg/500 mg soft capsules · капсули, меки
- Отпуска се без рецепта
- Мускули, стави и кости
- Активно вещество
- Ibuprofen, combinations
- Производител
- STADA Arzneimittel AG
- Източник
- Официална листовка
Цитирано от официалния източник. Все още не е прегледано от Mediclarum — листовката в опаковката е меродавна.
За какво се използва
Група лекарстваМускули, стави и костиM01AE51
Mediclarum все още не е прочел официалната листовка на този продукт. Точните показания и дозировка са в листовката в опаковката. Отворете официалната листовка
Подробности
| Производител | STADA Arzneimittel AG · Германия |
|---|---|
| Активно вещество | Ibuprofen, combinations |
| Група | Мускули, стави и кости |
| Концентрация | 200 mg/500 mg soft capsules |
| Лекарствена форма | капсули, меки |
| Опаковки | 10 · 20 |
| Класификация | M01AE51 · Мускули, стави и кости |
| Наименование в регистъра | Парабол Комплекс 200 mg/500 mg меки капсули |
| Рег. № | 20220248 |
Източник: Регистър на ИАЛ · 2026-08-01 · не е прегледано от лекар
Източник: Изпълнителна агенция по лекарствата (ИАЛ). Условията на издателя не разрешават възпроизвеждане, затова текстът е съкратен и има връзка към оригинала. Условията на издателя.
Съобщете за невярна или остаряла информация на тази страница
Същото активно вещество
Съдържат същото вещество. Това не значи, че едното замества другото — попитайте фармацевт.
Caffetin Duo Max200 mg/500 mgБез рецепта Alkaloid-INT d.o.o. · Ibuprofen, combinations · N02BE51Ibudolor Duo50 mg/g + 30 mg/gБез рецепта Тева Фарма ЕАД · Ibuprofen, combinations · M02AA13Ibuflex Duo50 mg/g + 30 mg/gБез рецепта ДАНСОН-БГ ООД · Ibuprofen, combinations · M01AE51Ibuprofen Stada StopCold400 mg/ 10 mgБез рецепта STADA Arzneimittel AG · Ibuprofen, combinations · M01AE51IBUPROM COLD & FLU200 mg/6,1 mgБез рецепта US Pharmacia Sp. Z.o.o. · Ibuprofen, combinations · M01AE51Ibuprom Sinus200 mg/30 mgБез рецепта US Pharmacia Sp.z.o.o. · Ibuprofen, combinations · M01AE51