Парол
Parol
10 mg/ml · разтвор за инфузия
- Само по лекарско предписание
- Болка, сън, настроение, епилепсия и мозък
- Активно вещество
- Paracetamol
- Производител
- "АТАБАЙ ФАРМАЦЕВТИКАЛС БЪЛГАРИЯ" ООД
- Източник
- Официална листовка
Цитирано от официалния източник. Все още не е прегледано от Mediclarum — листовката в опаковката е меродавна.
За какво се използва
Mediclarum все още не е прочел официалната листовка на този продукт. Точните показания и дозировка са в листовката в опаковката. Отворете официалната листовка
Същото активно вещество, концентрация и форма в други държави
Съпоставени само по активно вещество, концентрация и вид лекарствена форма. Това не означава, че продуктите са еквивалентни или взаимозаменяеми: помощните вещества, освобождаването и одобрените показания може да се различават — попитайте фармацевт преди замяна.
Лекарствен паспорт: една страница за печат, която да покажете на фармацевт в чужбина
САЩ16 съвпадащи продукта
Испания12 съвпадащи продукта
- PARACETAMOL ACCORD 10 mg/ml · solución para perfusión
- PARACETAMOL ALTAN 10 mg paracetamol/ml · solución para perfusión
- PARACETAMOL B.BRAUN 10 MG/ML · solución para perfusión
- PARACETAMOL BAXTER 10 mg/ml · solución para perfusión
- PARACETAMOL FRESENIUS 10 mg/ml · solución para perfusión
- PARACETAMOL GRIFOLS 10 mg/ml · solución para perfusión
- PARACETAMOL KABI 10 MG/ML · solución para perfusión
- PARACETAMOL NORIDEM 10 mg/ml · solución para perfusión
КанадаНяма точно съвпадение за тази концентрация и форма
НидерландияНяма точно съвпадение за тази концентрация и форма
ШвейцарияНяма точно съвпадение за тази концентрация и форма
Подробности
| Производител | "АТАБАЙ ФАРМАЦЕВТИКАЛС БЪЛГАРИЯ" ООД · България |
|---|---|
| Активно вещество | Paracetamol |
| Група | Болка, сън, настроение, епилепсия и мозък |
| Концентрация | 10 mg/ml |
| Лекарствена форма | разтвор за инфузия |
| Опаковки | 12 |
| Класификация | N02BE01 · Болка, сън, настроение, епилепсия и мозък |
| Наименование в регистъра | Парол 10 mg/ml инфузионен разтвор |
| Рег. № | 20230166 |
Източник: Регистър на ИАЛ · 2026-08-01 · не е прегледано от лекар
Източник: Изпълнителна агенция по лекарствата (ИАЛ). Условията на издателя не разрешават възпроизвеждане, затова текстът е съкратен и има връзка към оригинала. Условията на издателя.
Съобщете за невярна или остаряла информация на тази страница
Същото активно вещество
Съдържат същото вещество. Това не значи, че едното замества другото — попитайте фармацевт.